projekt

Odblokowanie projektów nie oznacza że zostaną obrobione i przyjęte. Nawet jeśli to nie wszytko może pójść tak jak powszechnie się myśli Podatki to nie tylko kłopoty dla obywatela. To też gigantyczne podziemie podatkowe któremu również może być łatwej. Prawo tworzone w Najjaśniejszej pod wpływem emocji to złe prawo /automaty, dopalacze/. Wygląda na to, że obecna koalicja chce odejść od władzy, bo zadłużonym po dziurki w nosie krajem bezpiecznie rządzić się nie da. Aby nie doprowadzić do paniki- robi się pozory. B. Komorowski i spółka nie są idiotami aby tak głupio prowadzić kampanię. czy w kasie nie powinno TYLKO wpłacać i wypłacać pieniędzy ?! Czy osoby z działalności z formą zamkniętą nie powinny być przyjmowane przy kasie bez kolejki!?
Nagminnie kasjerki wykonują czynności inne niż przyjmowanie pieniędzy. TO SKANDAL !!!!
Stoi się przy okienku po kilkanaście minut z wpłatą , bo kasjer np. zamyka konto lub otwiera konto, robi lokatę, zamyka dyspozycję jakąś tam
Może chodzić o honorowy pad! Kraj staje przed wielką falą niezadowolenia, głównie ekonomicznego. Nauczyciele, mundurowi, urzędnicy, pielęgniarki i wielu innych, mówią ‘DAJ’ Tzn. zaczną krzyczeć na ulicach. Aby dać- trzeba mać jak mawiał stary Żyd. Nie ma skąd. Dzięki funduszom UE 2007-13 dziurawy budżet się dopinał. Uruchomienie kolejnej alokacji nie bardzo odpala /mija półtora roku od formalnego startu, a wdrożono drobiazgi/ bo są problemy z tzw. wkładem własnym. No i sypiący się system emerytalny, itp itd. To są najzwyklejsi lichwiarza,opłaty mają tak wysokie, że nie mieści się w głowie.Np.za połączenie naliczają większą kwotę niż jakby dzwonił na 0700…. Skąd oni biorą takie kwoty. To są zwykli złodzieje i oszuści. Nie proponuje nikomu brać u nich jakichkolwiek pieniędzy szybka pożyczka Radom . Taki bank nie powinien w ogóle istnieć. w momencie zamknięcia a moment nieznany klientowi ok 30 dni musi być parę złotych na zapłacenie tzw. obsługi a jak nie ma to nie zamykają konta ale klientowi tego nie mówią. miesiące przysyłają wyciągi jeśli jest 0 na ostatnim warto jeszcze raz sprawdzić czy aby zamknięte.Nie tak łatwo sie uwolnić Wyszłam z tego banku jak tylko połączyli sie z włochami i chcieli po 2 zł za weryfikacje konta. Wypłaciłam a vista i trzymam sie jak najdalej.Tym zarządzać się nie da. Więc wpuści się napalony PiS wraz z potencjalnymi przystawkami, wymuszając mnóstwo obietnic nie do zrealizowania, co czyni skutecznie dr. A. Duda. Gdy zaś za 2-4 lata okaże się że z obietnic nici, państwo sięgnie dna, ludzie PO, może pod innym szyldem wrócą, ale na własnych, twardych dla obywatela warunkach. Założyłem konto w innym banku, pożyczki Wrocław który bardziej mi odpowiedał. Odczekali pół roku i od razu nasłali na mnie windykację. Co prawda nie było problemów , ale tylko dla tego, że nie miałem u nich juz zadnych kredytów ani debetów. windykacja była co dziwne za pół roku korzystania z konta przez które nie przechodziły żadne pieniądzeOne muszą wyjść bo chyba Polska po 25 latach bezhołowia ekonomicznego dochodzi do przysłowiowej ściany. Dr Kasprowicz ma jeszcze jedną, bardzo ważną rację. Ludzi niezastąpionych nie ma. W Polsce od kilku lat dramatycznie brakuje wartościowych zastępców!